Indigové audio pohádky a giveaway

10:53

O Indigových pohádkách už jsem psala tady, dneska to bude opět o nich, ale z trochu jiného úhlu. Tato výjimečná kniha vyšla i v audio verzi na CD. Dvojcédé obsahuje všech devět knižních pohádek a jako bonus i jednu písničku. 
Pohádky jsou předčítané mužskými i ženskými hlasy s velice příjemným hudebním doprovodem. Celkově se dobře poslouchají a naše děti znají některé pasáže už zpaměti. Tyhle audio pohádky se u nás doma velmi rychle zabydlely, pouštíme je téměř každý den a děti si k tomu prohlíží i ilustrace z knížky. 
Autorka Martina Mia Svobodová mi zaslala dvoje audio pohádky a já se s vámi o jedny rozdělím ve své úplně první giveaway. CD tak může posloužit třeba jako krásný dárek k nástupu do školy nebo školky. 

Nebudu chtít žádné speciality, klikání a lajkování, stačí, když mi v komentáři necháte tip na Vaši oblíbenou audio pohádku a email. A když si oblíbíte facebookové stránky Indigových pohádek, můžete sledovat proces vzniku nové knihy. Soutěžit můžete do 11. 9. 2017, pak vylosuji jednoho výherce.

Hodně štěstí...You Might Also Like

8 komentářů

 1. Díky moc za krásnou GA :-)
  U nás audioknihy frčí, milujeme Pohrátky, Pišlické příběhy, Kvaka a Žbluňka, Krkonošské pohádky, Skřítka Nillse, O rackovi a kočce, která ho naučila létat... A pak klasiku jako Zahrada, Kocour Modroočko, Devatero pohádek, O letadélku Káněti... Ale třeba i Staré pověsti české a moravské od Aleny Ježkové, Obrazy že Starého zákona od Renáty Fučíkové, Příběhy památných stromů a Škola malého stromu.

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den,
  děti rády poslouchají Trnkovu Zahradu, Hurvínka a potom Pohádky Miloše Macourka namluvené Petrem Nárožným. V.Belikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Nejraději mám klasiku Sůl nad zalto, Pyšná princezna, Zlatovláska, Krkonošské pohádky..
  Díky za krásnou soutěž.
  Krásné dny.
  Bohunka

  OdpovědětVymazat
 4. Krteček načtený Ebenem, Medvídek Pú, načtený skvěle Ebenem, Hurvínek, pohádky načtené Josefem Somrem, Staré řecké báje a pověsti, Staré pověsti české a spoustu dalších
  Krásné září. Zuzka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzko, moc děkuji za komentář. Potřebovala bych ale ještě Váš email do slosování...
   J.

   Vymazat
 5. My doma posloucháme Zahradu a v autě máme kazetu Pejsek a kočička a Kolo se zlatými ráfky :D
  Hana hana.dlouha125@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Dobrý den,
  My zatím žádné audio pohádky nemáme, takže zatím děti poslouchají mě a tatínka😀. Snad se mohu i tak zúčastnit.
  Katka
  bastett@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Dobrý den, u nás kluci zrovna poslouchají pohádky O loupežnickém synku Cipískovi. Děkuji Vám za možnost soutěžit o Indigové pohádky. Hezký den, Bára Vejnarová. Mail: bara.vejnarova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat

Velmi děkuji za Váš čas a Vaše komentáře