Hry pro děti / Medvěd Wrr: karetní hra

17:32

O trochu jiné a netradiční dětské knize Medvěd Wrr - po přečtení zavřít jsem psala tady - klik. Tahle dobrodružná jízda s jedním malým nemluvným medvědem, který zachraňuje knižní svět před podlou pirátskou partou v čele s kapitánem Crabsonem, během relativně krátké doby zažila raketový start. Z tak trochu punkového podhoubí dorostla do velmi populární knihy, která v zimě vzala pulty knihkupectví útokem.


ZdrojAutorská dvojice Michal Široký a Jaromír Štejnar ale naštěstí neusínají na vavřínech. Kromě toho, že má Medvěd Wrr naprosto vymazlený merch (záložky, placky, trička, tašky, plecháčky...), který je na český literární rybník dost neobvyklý a svým obsahem nadprůměrný, se medvěd Wrr brzy vydá na další dobrodružství. Ale ne knižní...

Michal s Mírou spojili své síly s herním scénáristou Michaelem Ekrtem a pomalými kroky si splnili svůj další velký sen - vlastní karetní hru na s medvědem Wrr a celou partou, se kterou jsme se potkali na stránkách knihy. I děj hry je inspirován samotnými knižním příběhem.


Zdroj


A opět se vydávají na pospas lidem na hithitu - jejich karetní hru si můžete předplatit a tím podpořit její vydání zde - klik. Podle výše finančního příspěvku si můžete vybrat z mnoha odměn - samotná hra, kombinace hra a kniha, balíčky merche, knihy a karetní hry...

Hra je určená pro děti od 7 let, obsahuje celkem 66 ilustrovaných karet a barevný návod. Ve hře se vystřídají 4 herní světy, cestuje se z příběhu do příběhu a stejně jako v knize se sbírají ztracené součástky knižního stroje. Hráč může vystřídat roli zlatokopa, kosmonauta, rytíře či piráta. Každý svět je navíc chráněn zlými piráty, kteří se snaží hrdinovi zabránit v získání součástky. A aby to nebylo tak jednoduché, ve hře je i několik akčních karet (třeba námi oblíbený kapitán Crabson), které mohou pořádně zamíchat dějem.


Zdroj


Pokud bude vybrána cílová částka 150 000 Kč (k 7.3. je splněno 54%), hra bude vydána v nákladu 1000 kusů. Navíc pokud se povede hra přivést do finishe, s největší pravděpodobností bude k dostání i v kamenných obchodech.

Praktické informace:
Hithit kampaň zde - klik
Stránky medvěda Wrr zde - klik 
Eshop medvěda Wrr zde - klik

My už máme podpořeno. A co Vy, přidáte se?You Might Also Like

0 komentářů

Velmi děkuji za Váš čas a Vaše komentáře